Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com
a

Varis Tedavisi

Varisli damarlar, dünya çapında birçok insanı etkileyen yaygın bir durumdur. Rahatsız edici ve çirkin olabilen şişmiş ve bükülmüş damarlardır. Varisli damarlar hem cerrahi hem de cerrahi olmayan yöntemlerle tedavi edilebilirken, mevcut seçenekleri ve bunların potansiyel risklerini ve komplikasyonlarını anlamak önemlidir. Bu yazıda, hem cerrahi hem de cerrahi seçenekler dahil olmak üzere çeşitli varis tedavilerini ve her biriyle ilişkili potansiyel riskleri tartışacağız.

Sağlıklı ve pürüzsüz bacaklara sahip olma hayalini gerçekleştirin. Varis Tedavisi ile kendinize aşık olacağınız bacakları elde edin. Özgüveniniz yüksek, enerjiniz tazelensin!

Varisler için en yaygın cerrahi olmayan tedavilerden biri, kompresyon çorapları. Bu çoraplar kan akışını iyileştirmek ve bacaklardaki şişliği azaltmak için tasarlanmıştır. Egzersiz ve kilo yönetimi gibi yaşam tarzı değişiklikleri de kan akışını iyileştirmeye ve varis geliştirme riskini azaltmaya yardımcı olabilir. Diğer bir cerrahi olmayan tedavi seçeneği, damarı daraltmak için damar içine bir solüsyon enjekte etmeyi içeren skleroterapidir. Bu tedavi daha küçük varisler için etkilidir ve muayenehanede yapılabilir.

2 Comments
 • Patricia Rodriguez

  Ut wisi enim ad minim veniam, quis laore nostrud exerci tation ulm hedi corper turet suscipit lobortis nisl ut aliquip erat volutpat ignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis.

  9 Mayıs 2017 08:05
  reply
 • Dylan Johnston

  Ut wisi enim ad minim veniam, quis laore nostrud exerci tation ulm hedi corper turet suscipit lobortis nisl ut aliquip erat volutpat.

  9 Mayıs 2017 08:05
  reply
Post a Comment
Name
E-mail
Website