Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Varis Hastalığı

Varis hastalığı hakkında merak ettiğiniz her şey burada! Varis tedavisi, semptomları, nedenleri ve daha fazlası için uzman tavsiyelerini keşfedin. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam için varis hakkında bilgi edinin.

Sağlıklı ve güzel görünen bacaklar artık hayaliniz olmaktan çıkıyor. Varislerinizi azaltmak, ağrıları hafifletmek ve bacaklarınızın daha iyi hissetmesini sağlamak için tasarlanmış ürünümüz ile hayatınızda pozitif bir değişim yaşayabilirsiniz.

Varis hastalığı, birçok insanın karşılaştığı yaygın bir sağlık sorunudur. Varisler, genellikle ağrı, şişlik ve rahatsızlık hissi gibi semptomlara neden olur. Ayrıca estetik kaygılar da yaratır ve insanların özgüvenini olumsuz etkiler.

Varis Hastalığı ürünümüz, kan dolaşımını iyileştirir, şişlikleri azaltır ve bacaklarınıza ferahlık verir. Ayrıca ciltteki görünümü iyileştirerek estetik açıdan da sizi rahatlatır.

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.