Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Varis Ameliyatları

Varis ameliyatları hakkında bilgi alın! Uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen etkili ve güvenli varis tedavi yöntemleriyle kalıcı sonuçlar elde edin. Randevu için hemen iletişime geçin ve sağlıklı bir yaşama adım atın.

Varislerle baş etmek artık daha kolay! Profesyonel ve güvenilir varis ameliyatları için doğru adrestesiniz. Uzman doktorlarımızın deneyimi ve son teknoloji ekipmanlarımızla, varislerinizden kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. Siz de sağlıklı ve estetik bir görünüme kavuşmak için hemen randevu alın!

Sağlıklı ve estetik bacaklara sahip olmak için hemen varis ameliyatları hakkında bilgi alın ve hayallerinizi gerçekleştirin!

Varisler hayatınızı zorlaştırmasın. Varis ameliyatları ile estetik ve sağlıklı bacaklara sahip olabilirsiniz. Deneyimli cerrahlarımız, modern tekniklerle varis sorununu tamamen ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.