Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Şah Damar Tıkanıklığı

Şah Damar Tıkanıklığı, modern tıbbın en son buluşlarından biridir. Bu yenilikçi ürün, damarlarınızın tıkanmasını önlemek ve kalp sağlığınızı korumak için tasarlanmıştır.

Fiziksel aktivitelerinizde nefes darlığı mı yaşıyorsunuz? Şah Damar Tıkanıklığı ile hayatınızda kaliteli bir değişim yaşayabilirsiniz. Sağlıklı kan dolaşımının geri dönüşünü hissedin ve enerjinizi yükseltin. Kendinizi daha genç, daha canlı ve daha aktif hissetmek için adım atın.

Sağlıklı bir kalp için Şah Damar Tıkanıklığına son verin!

Şah Damar Tıkanıklığı hakkında her şeyi öğrenin. Belirtileri, tedavisi ve önlemleriyle ilgili bilgilere ulaşın. Sağlıklı bir yaşam için şimdi harekete geçin!

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.