Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Periferik Damar Hastalığı

Periferik damar hastalığı, bacaklarınızda veya kollarınızda kan akışını engelleyen bir durumdur. Bu probleme sahipseniz, günlük yaşam aktivitelerinde zorluklarla karşılaşabilir ve ağrı hissedebilirsiniz.

Periferik damar hastalığı, bacak, kol veya başka bir ekstremiteye kan akışının azalması veya engellenmesiyle karakterize edilen ciddi bir durumdur. Bu hastalık, yaşam kalitenizi düşüren ağrı, yürüme zorlukları ve hatta ilerleyen vakalarda amputasyon riskiyle sonuçlanabilir.

Periferik damar hastalığı hakkında bilgi alın, belirtileri, nedenleri ve tedavi seçenekleriyle ilgili uzman görüşlerini keşfedin. Sağlıklı bir yaşam için periferik damar hastalığıyla ilgili farkındalığınızı arttırın ve etkili tedavi yöntemlerini öğrenin.

Sağlıklı ve aktif bir yaşam sürdürmek için buna bir son verin! Periferik damar hastalığının etkilerini azaltmanın ve kontrol altına almanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Sizi hareket kabiliyetinizi yeniden kazanmaya, ağrıları azaltmaya ve sağlıklı bir yaşam tarzını sürdürmeye davet ediyoruz.

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.