Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Mini Bypass Ameliyatı

Mini bypass ameliyatı ile sağlıklı bir yaşama adım atın. Düşük riskli ve etkili bir obezite cerrahi yöntemi olan mini bypass, kilo verme sürecinizi hızlandırırken, sağlığınıza da olumlu etkiler sunar. Ameliyat sonrası iyileşme süreci hızlı ve kolaydır. Daha fazla bilgi için hemen tıklayın!

Hayalini kurduğunuz fit ve sağlıklı bedene ulaşmanın zamanı geldi! Mini Bypass Ameliyatı ile sadece birkaç saat içinde kilo vermek artık mümkün. Bu yenilikçi yöntem, obeziteyle mücadelede devrim niteliğinde bir adım.

Daha az invaziv olan mini bypass ameliyatı, kilo verme sürecinizi hızlandırır ve uzun vadeli başarı sağlar. Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.