Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Koroner Bypass Ameliyatı

Koroner bypass ameliyatı, kalbinizi sağlıklı bir şekilde pompalamak için yeni bir yol açar. Bu sayede ağrıları azaltır, nefes almayı kolaylaştırır ve enerjinizi artırır. Kendinizi yeniden canlı hissetmek için bu hayati operasyona ihtiyacınız var.

Koroner Bypass Ameliyatı: Kalp sağlığınızı korumak için etkili bir çözüm. Uzman cerrahlarımız tarafından gerçekleştirilen bu ameliyat, tıkalı olan kalp damarlarının yeniden açılmasını sağlar. Detaylı bilgi almak ve sağlığınıza kavuşmak için hemen randevu alın.

Kalp sağlığı son derece önemlidir ve koroner bypass ameliyatı, kalp damarlarının tıkanması sonucu oluşan sorunların tedavisinde etkili bir çözümdür. Sağlıklı bir yaşam için kalbinizin yeniden doğmasına izin verin.

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.