Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Koroner Arter Hastalığı

Koroner arter hastalığı hakkında bilgi edinin: belirtiler, nedenler ve tedavi seçenekleri. Kalp sağlığınızı korumak için önlemler alın ve uzmanların önerilerini takip edin.

Koroner arter hastalığı, dünya genelinde en sık görülen ölüm nedenlerinden biridir. Ancak endişelenmeyin! Sunduğumuz çözüm ile sağlıklı bir yaşam sürme şansınızı artırabilirsiniz. Koroner arter hastalığına karşı etkili önlemler almanız gerektiğini biliyor musunuz?

Sağlıklı bir kalbe sahip olmak, enerji dolu bir yaşam sürmek istemez misiniz? Koroner arter hastalığını önlemek veya yönetmek için doğru adımları atarak hayatınızı değiştirebilirsiniz. Sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzına sahip olmanız mümkün!

Hemen harekete geçin ve koroner arter hastalığına karşı koruyucu önlemleri almak için uzmana başvurun! Sağlığınız sizin elinizde, hayatınıza değer katın!

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.