Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Koltuk Altı Kalp Ameliyatları

Koltuk Altı Kalp Ameliyatları, modern tıbbın sunduğu son teknolojilerle donatılmış bir tedavi seçeneğidir. Geleneksel açık kalp ameliyatlarına göre daha az invaziv olan bu yöntem, hızlı iyileşme süreci ve minimal yara izleri sunarak hastaların yaşam kalitesini önemli ölçüde artırır.

Sağlıklı bir kalbe sahip olmanın yanı sıra, kalıcı rahatlama ve aktif bir yaşam için Koltuk Altı Kalp Ameliyatları çözümünü tercih edin. Size daha az ağrı, daha hızlı iyileşme ve esneklik sunarak hayatınıza yeniden kontrol sağlar.

Sağlık sorunlarınızdan kurtulun ve Koltuk Altı Kalp Ameliyatları ile sağlıklı bir geleceği yakalayın! Hemen uzmanlarımızla iletişime geçin ve randevunuzu alın.

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.