Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Karotis Ameliyatı

Karotis ameliyatı, kalp ve damar sağlığıyla ilgili ciddi bir sorunu olan bireyler için etkili bir tedavi seçeneğidir. Profesyonel cerrahi ekibimiz tarafından gerçekleştirilen bu ameliyat, karotis arterdeki tıkanıklığı gidererek beyin damarlarının sağlıklı kan akışını yeniden sağlar. Karotis ameliyatı hakkında daha fazla bilgi almak ve uzman doktorlarımızdan randevu almak için sitemizi ziyaret edin. Sağlığınız bizim önceliğimizdir!

Karotis ameliyatı ile hayatınızı olumsuz etkileyen sağlık sorunlarına son verin. Karotis arter hastalığı, felç riskini artırabilir ve ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Şimdi, bu riskleri ortadan kaldırmanın zamanı geldi.

Karotis ameliyatı, damar tıkanıklığını tedavi etmek için güvenilir bir çözümdür. Hayatınızı tehdit eden durumlardan korunmak ve kaliteli bir yaşam sürmek için kararlı adım atın.

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.