Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com
a

Kapalı Kalp Ameliyatı

Kalp hastalıkları, sağlığımızı etkileyen en önemli sorunlardan biridir. Kapalı Kalp Ameliyatı, geleneksel yöntemlere göre daha güvenli ve hızlı bir yol sunar. Bu modern cerrahi yöntemle, kalbinizin sağlığını korumak ve iyileştirmek artık çok daha kolay.

Kapalı Kalp Ameliyatı ile eski enerjinizi ve sağlığınızı geri kazanın. Artık endişelenmenize veya ağır kısıtlamalara katlanmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken, bu yenilikçi ameliyat yönteminden yararlanmak için harekete geçmek.

Kalp ameliyatı, hayatınızın dönüm noktalarından biridir ve doğru doktor ve ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Kapalı kalp ameliyatı uzmanlarımız, son teknoloji cihazlar ve ileri cerrahi teknikler kullanarak kalbinizi girişimsel olarak tedavi etmektedir.

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.