Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Kalp Hastalıkları

Kalp hastalıkları, dünya genelinde ölümlerin en yaygın sebeplerinden biridir. Ancak, bu hastalıkların birçoğu önlenebilir ve tedavi edilebilir. Kalp sağlığınızı korumak için doğru bilgilere ve destekleyici ürünlere ihtiyacınız var.

Sağlıklı bir kalp için doğru adımları atın. Kalp hastalıklarını önlemek veya tedavi etmek için uzmanların önerdiği ürünlerle harekete geçin.

Kendi sağlığınızı önemseyin ve kalp hastalıklarına karşı mücadelede güvenilir ürünlerden yararlanın!

Kalp hastalıkları hakkında her şeyi öğrenmek ister misiniz? Sağlıklı bir kalbe sahip olmak için önemli bilgileri keşfedin. Risk faktörlerini azaltmak, kalp sağlığına yönelik en son yenilikleri takip etmek ve önleyici tedbirleri öğrenmek için doğru adrestesiniz. Hayatınızı değiştirecek bilgiler için hemen arayın!

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.