Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Damar Hastalıkları

Damar hastalıkları, yaşam kalitenizi düşüren ve ciddi sağlık sorunlarına yol açabilen önemli sağlık sorunlarıdır. Ancak endişelenmeyin, çözüm elinizin altında!

Damar hastalıklarınızı önemseyin ve sağlıklı bir yaşam için adımlar atın. Prof. Dr. Hayati Deniz’in sağladığı bilgilerle damar hastalıkları hakkında daha fazla bilgi edinin. Önlemler alarak, sağlığınızı koruyun ve hayatınızı daha uzun ve mutlu yaşayın.

Sağlıklı bir yaşam sürmek istemez misiniz? Damar hastalıklarını engellemek ve kontrol altında tutmak için doğru adımları atmanız gerekmektedir. Sağlığınıza odaklanmak için en iyi ürünü seçmek büyük bir adımdır.

Damar hastalıklarının teşhis ve tedavisi için en son teknolojileri kullanarak sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Sağlıklı bir yaşam için bize başvurun ve uzman ekibimizle tanışın.

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.