Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Çocuk Kalp Ameliyatları

Çocuk kalp ameliyatları konusunda Prof.Dr. Hayati Deniz ve uzman ekibimizle birlikte, çocuğunuzun sağlığına en iyi şekilde kavuşmasını sağlamak için buradayız. Modern teknolojileri kullanarak, güvenli ve etkili bir şekilde çocuk kalp ameliyatları gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızda titizlikle hareket ediyor ve sizin için en iyi sonuçları elde etmek için çabalıyoruz. Çocuğunuzun mutluluğunu yeniden kazandırmak için bize güvenebilirsiniz.

Çocuklarda kalp rahatsızlıkları, hem çocukları hem de ailelerini derinden etkileyen acı verici bir durumdur. Kalp ameliyatı gerektiren çocukların tedavisi karmaşık ve zorlayıcı olabilir.

Çocuklarımızın kalp sağlığı, onların mutluluğu ve geleceği için hayati önem taşır. Kalp ameliyatları sırasında yaşanan endişe, stres ve mali yük aileleri korkutabilir ve umutsuzluğa sürükleyebilir.

Küçük yüreklerin sağlığına önem veriyoruz ve onları sağlıklı bir geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çocuk kalp ameliyatlarında Prof.Dr. Hayati Deniz ve destek ekibimiz, her çocuğun hayata güçlü bir başlangıç yapması için elinden geleni yapıyor.

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.