Sorularınız ve Randevu Talebi İçin Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Hayati Deniz’den bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.
Cmt. - Pzr.: Kapalı
+ (90) 505 622 26 42
info@hayatideniz.com

Son Eklenenler

+ (90) 505 622 26 42
Pzt. - Cmt.: 9:00 - 18:00 Cmt. - Pzr.: Kapalı
info@hayatideniz.com

Aort Anevrizması

Aort anevrizması, tehlikeli bir durumdur. Bu makalede aort anevrizmasının ne olduğunu, belirtilerini, nedenlerini ve tedavi seçeneklerini keşfedin. Sağlığınızı korumak için önlemler alın ve uzmanlarımızdan bilgi almak için tıklayın.

Aort anevrizması, kalbinizin ana damarı olan aortun genişlemesiyle ortaya çıkan ciddi bir durumdur. Ancak endişelenmeyin, en son teknoloji ve uzmanlıkla donatılmış Aort Anevrizması Merkezi’miz, bu sorunu etkili bir şekilde tedavi etmek için burada.

Aort Anevrizması (Genişlemesi) hakkında bilgi edinin. Bu tehlikeli durumu tanımlayan ve tedavi seçeneklerini sunan kapsamlı bir kaynak. Uzmanlarımızın önerileri ve en son medikal gelişmelerle donatılmıştır. Sağlığınız için doğru adımları atın ve aort anevrizmasıyla ilgili bilinçlenin.

Kalp Ve Damar Cerrahisi

KALP KRİZİ NEDİR ?

Kalp damar hastalığı veya koroner arter hastalığı, kalbimize kan taşıyan atar damarların değişik sebepler nedeni ile daralması veya tıkanmasına verilen tanımlamadır.

TANSİYON NEDİR ?

Vücudumuza kalp tarafından atardamarlardan pompalanan kan, toplardamar sisteminden ve akciğerlerden geçerek yeniden kalbimize döner. Kan basıncı dendiğinde atardamarların içinde dolaşan kanın yarattığı basınçtan bahsederiz.

VARİS HASTALIĞI

Varislerin erken tanı ve tedavisi, kapakçıklardaki bozukluğun damar duvarlarında kalıcı değişikliklere neden olmadan tedavisine imkan verir.